Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 19
Zobrazit informace o autorovihttp://forbiddenlands.forumotion.eu

Mattias (dodáno)

za Sun Oct 29, 2017 11:45 am
Jméno: Mattias
Pohlaví: Muž
Věk: 17
Rasa: Člověk
Povaha:
Je to chalan  s velkým srdcom dokáže byť kluďas ale aj vášnivý   nemá rád problemý v ktorých nemá vodcovské právo . Je sa v ňom ťažké vyznať, pretože neraz sa javí ako introvert, ale zároveň aj ako extrovert.Má v sebe mnoho tajomného. Má rýchle reakcie, je pohotový a múdry. Svoje názory sa snaží presadiť za každú cenu, veľmi ťažko ho prinútite zmeniť názor. Je veľmi zásadový.  Má sklony k majetníckosti. Má v sebe veľkú energiu a tou vzbudzuje v iných ľuďoch chuť ho nasledovať. Je milý, úprimný a príjemný, ale nevie vyjadriť svoje city. Bojí sa ukázať okoliu svoju slabinu, preto si svoje srdce chráni pred sklamaním. Často si preto drží odstup od neznámych ľudí, nedôveruje im.  

Minulosť :
Narodil sa v Eirin jeho rodičia obidvaja zomreli keď mal 7  . Bol sirota dokým ho nenašiel jeden starší pán ktorý sa o Neho V Eirin staral  . a spolu vyrastali mal kludné detsvo a zabudol aj na to že bol niekedy sám . až do ich ukrýtu vbehli zlodeji ktoí postrelili  staršieho pána a Matttias musel utiecť ďaleko preč  keď sa to stalo bol v úplnom šoku   , teraz ich hladá a jediné čo chce sa im za to krúte zabitie pomstiť .

Schopnosti :
Má extra rýchlosť plus má v rukách obrovskú silu čo na prvý pohľad až tak nevyzerá  . Má výborne šrermiarske schopnosti takže boj s mečom a na blízko mu ide lahko pokial dostane do ruky meč je velmi ťažké ho prekonať .
Vzhlad :
Má okolo 169 cm je to špinavý blondák s hnedými očami   a chudou a ateltickou postavou má n52 km na čele má jazvu od toho ked  chcel utiecť pred zlodejmi  ale buchol sa obránku železnú napichol si na nu hlavu a začal krvácať . od toho dna má jazvu na čele . teraz má 17  a vydáva sa na svoju nebezpečnú cestu.
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 19
Zobrazit informace o autorovihttp://forbiddenlands.forumotion.eu

Re: Mattias (dodáno)

za Sun Oct 29, 2017 11:46 am
POVOLENO!

jen bych doporučila v budoucnu dopsat, a třeba (nepovinně) přidat nějaký obrázek Wink
avatar
Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 29. 10. 17
Age : 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Mattias (dodáno)

za Sun Oct 29, 2017 11:47 am
jop o pridám neboj Smile
Sponsored content

Re: Mattias (dodáno)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru