Share
Goto down
avatar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 02. 11. 17
Zobrazit informace o autorovi

Ailin Shawynn-Arastor

za Thu Nov 02, 2017 4:16 pm
Nick hráče: Ay
Jméno postavy: Ailin Shawynn-Arastor
Věk postavy: 18
Pohlaví postavy: Žena
Rasa: Mág
Povaha (min. 100 slov): Její povaha je velmi horlivá, výbušná a jízlivá je taktéž horkokrevná a tvrdohlavá, stojí si za svým názorem a málokdy ustoupí. Je však také velmi odvážná a postaví se každé výzvě ať je sebevíc nebezpečná. Je spíše uzavřená a nedůvěřivá, ovšem občas se dokáže rozpovídat když se jí chce nebo chce někoho vytočit. Hrozně ráda provokuje - zejména muže. Ale ačkoliv se tváří drsně a nepřístupně, velmi hluboko pod povrchem je milá a chápavá dívka, která dokáže podpořit a udělat správnou věc. Avšak tyhle city se projevují velmi zřídka. Je radši když k sobě moc pozornosti nepřitahuje ale na druhou stranu také o určitou pozornost stojí. Když ji někdo urazí bere do rukou svůj meč po otci a vyzývá dotyčného k souboji o svou čest.
Minulost (život) (min. 150 slov): Ailin je dcerou dvou lidských mágů - Ryana Shawyn a Mirele Arastor. Je jejich jedinou dcerou a nedá se říci, že by její dětsvtí bylo zlé. Od malička ji učili v boji se sečnými a vrhacími zbraněmi, ve kterých se stala velmi dobrou. Když se u ní projevilo dědictví jejich rodičů a to magie ohně a stínů, začala se postupně ovládat a rozvíjet i je. Postupně, když se rodiče nedívali, začala propojovat zbraně se svou magií a tak dokázala brzy vrhat třebas ohnivé nože. Dvojitá bolest. Jednou se jí to ovšem vymklo z rukou a celý svůj dům - i se svými rodiči - vypálila do základů. Ona sama se zachránila jen tak tak, ale tento čin ji velmi poznamenal a uzavřela se do sebe. Nechala svůj domov pohřbít pod stíny a utekla. Svou cestu přežívala jen díky svým schopnostem umění boje a trvalo ji velmo dlouho než se odvážila znovu použít svou magii. Během své cesty prošla všemi třemi zeměmi, kde získala spoustu zkušeností, ale stejně se vrátila domů, aby řádně uctila památku svých rodičů a poprosila jejich duchy o odpuštění. Od té doby se toulá všemi třemi zeměmi a zkouší najít nový domov.
Schopnosti (max. 2) * : - Magie ohně a stínů jí dává určitou výhodu v boji, po smrti jejích rodičů se naučila spoustu nových a poněkud špinavých triků. Umí svou magii dosti dobře ovládat a pokud je použije stává se velmi nebezpečným protivníkem, zvláště proto že se ve stínech umí ztratit a pokud někdo neprokoukne jak to dělá je pro něj prakticky neviditelná.
- Ovládání zbraní ji na jejích cestách nejednou zachránilo život i čest a nikdy na ně nedá dopustit, používá je mnohem raději než své magické nadání.
Vzhled: Je středně vysoké postavy, má dlouhé, černé vlasy, oválný obličej, kterému dominují sivé či velmi světle modré oči a něžná ústa, která se však během vteřiny dokáží změnit na nevídaně krutá. Její kůže má jemně snědou barvu ale schovává ji pod černým úborem - doplněnou o fialovou či rudou bravu -, čímž působí velmi bledě a slabě. Proto na první pohled vypadá velmi neškodně a také zvláště proto, že u pasu jí visí jediný meč, ovšem útroby jejího oblečení skrývají mnoho vrhacích i nevrhacích zbraní. Občas na ní nejde vidět ani to oblečení pokud je schovaná pod kápí s pláštěm. Na paži levé ruky, má zvláštní, stínové tetování aby jí připomínalo její provinilost a nebezpečnost magie.
Obrázky (0-5):avatar
Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 22. 10. 17
Age : 20
Zobrazit informace o autorovi

Re: Ailin Shawynn-Arastor

za Thu Nov 02, 2017 5:38 pm
POVOLENO!
V pořádku, můžeš hrát. Smile
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru