Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 19
Zobrazit informace o autorovihttp://forbiddenlands.forumotion.eu

Jinyoung Ryu

za Sat Oct 21, 2017 5:33 pm
Nick hráče: Admin
Jméno postavy: Jinyoung Ryu
Věk postavy: 70 450 let (Vypadá asi na 19-20 let)
Pohlaví postavy: Muž
Rasa: Démon vášně
Povolání: Vlastník banky hlavního města

Povaha:
O tomto démonovi se najisto dá říci jen jediná věc - je velmi sebevědomý. Ostatní už je velmi rozmazáno, protože si k sobě nikoho nablízku nepouští, tak aby jej jak se patří poznal. Moc tvorům totiž nevěří, ač nikdy nedá najevo nejistotu či strach. Skoro nikdy. Kdyby se však našel jistý šťastlivec, který se tomuto démonovi dostal pod kůži, měl by toho dost co říct. Jinyoung je dominantní démon, který dostane, o co si řekne, i kdyby to trvalo staletí. Vždy se nakonec najde cesta, jak si vyhoví. Jelikož je opravdu pohledný, a velký svůdník, dostanou se k němu dívky i chlapci, ale nejčastěji pouze přes noc, pokud víte, co tím myslím. Pohlaví je mu ukradené, i když se trochu více přiklání k chlapcům, kteří ho vždy více fascinovali. Vždy je jasná jedna věc, a to, že tento "hoch", bude a vždy byl dominantní. Je to chytrá osobnost, která velmi ráda využívá právě svou inteligenci a mazanost, jež se mu již tolikrát hodila. Má velký důvtip, ale jelikož to vypadá, jako by zatím byl úplně ten nejlepší démon z podsvětí, mělo by být řečeno i to, že má své chyby. A není jich málo. Jednou z těch mnoha chyb je třeba to, jaký je nervák, a často umí být nebezpečný. Už si kvůli toho dlouho vyžíral, když jednou ztratil trpělivost. A co jeho další chyby? No tak třeba někdy umí být tvrdohlavý. I kdybyste měli pravdu, když se jemu skutečnost nelíbí, nikdy ji nepřijme. Vždy se pak kvůli toho chová jako mezek. A ač to vypadá záhadně a zajímavě, tento démon nemá moc rád připouštět si ostatní moc blízko k tělu, jak již bylo řečeno, ale to je další z jeho chyb, jelikož Jinyoung není úplně upřímně rád sám, ale to samozřejmě nikdo neví.  Co více o něm říci? Bylo by toho moc, tento tvor je však dost záhadný a některé věci si nechává pro sebe. Takže plno věcí ví jen on sám a nikdo žijící na tomto, či jiném světě.

Minulost (život):
Jinyoung pochází, jako správný démon z podsvětí, kde žil tisíce a tisíce let. Nebyl ničím výjimečný, možná jen tím, že byl opravdu jediným démonem vášně a lásky, kterého v širokém okolí znal. Povídalo se, že v pekle existuje ještě jeden takový, ale nikdy jej neviděl, takže tomu vůbec nevěřil, nebo ani nevěnoval pozornost. Své rodiče si tento hoch nepamatuje, už jenom protože požádal jednoho démona, aby mu na "dětství" vymazal vzpomínky. Už ani neví proč, ale zřejmě to byly ošklivé vzpomínky, když se je rozhodl je navždy vymazat. Jelikož se však Jinyoung začal na jednom místě nudit, rozhodl se cestovat. Jako démon se tedy dostal do pekelné Eirie, kde však nezůstal dlouho a cestoval po světě. Za tu dobu si vydělal plno peněz, i kdyby ne prací, ale využíváním své moci. Ale co se nestalo, lidská naivnost jej velmi znechucovala a nebavil ho pohled, na nudné města s nudnými auty. Do podsvětí se však vracet také nechtěl. Vrátil se tedy zpátky k třem zemím, které ani nestihl pořádně projít. V Taniosu se mu nelíbilo, už jen protože tam byla až moc velká zima, na kterou nebyl zvyklý. Usadil se tedy v Nyru, kde se žilo nejpočetněji a kde se lidé-příšerky snažili co nejvíce napodobit normální lidský život, který je nepřijímal "tam venku". Nejprve se to Jinyoungovi nelíbilo, jak si všichni hráli na normální lidi a jak to bylo pro nadpřirozené bytosti nepřirozené. Mít telefony a televize a auta a chodit do práce, a založit rozumnou komunitu. Nad tím vším ohrnoval nosem. Došlo mu však, že tohle nejsou normální lidé a že je to jiné. Za peníze, kterých v té době měl dost si koupil obrovský dům, nacházející se nedaleko od hlavního města země Nyr a tam se tedy také usadil. A pak pouze pokračoval v tom, co dělával i v pekle. Sváděl každého a hrál si s každým, kdo se do něj pomocí jeho moci zamiloval. Pak se sice musel vypořádat s telefonáty, a lidmi stojícími před jeho dveřmi, kteří ho prosili aby spolu mohli být a přísahali, jak jej milují. Za tu dobu se s tím naučil spokojeně žít, i když stále jemu samému vadila jeho odtažitost, jelikož ty tiché večery u krbu a televize, by pro někoho mohly být uklidňující. Ale když zrovna neměl "někoho na přespání", nechtěl to dále prožívat celý život, což celý život dělal. Cítil se sám, a začal si to uvědomovat víc a víc.

Schopnosti:
1. Umí ovládat oheň, jako správný démon. On je však démon vášně, proto jsou plameny pod jeho mocí vždy červeno-fialově zbarveny.
2. Nemění svou podobu na nějké monstrum, umí však svůj vzhled vylepšit - Rudá křídla se seschlými pery, a jeho oči se zbarví do fialové. V této podobě však stále může ovládat svou jednu schopnost ohně, vypadá při tom samozřejmě zajímavěji. Při přeměně na svůj démonický vzhled se mu může změnit barva vlasů, nejčastěji na červeno-fialovou.

Vzhled:
Jinyoung je velmi vysoký a má ostré rysy v obličeji. Jeho ramena jsou široká a budí dojem opravdového "chlapa". Jeho oči jsou tmavě hnědé, až černé barvy a stejně tak jeho vlasy. Má větší nos, který dominuje na jeho obličeji a na rtech mu skoro vždy hraje sebevědomý úšklebek. Má velké ruce, které jsou často schovány v kapsách jeho drahého saka, kterých vlastní nespočet. Má dlouhé a vypracované nohy, které opravdu nevypadají jako dvě tenké tužky. Velmi často je viděn v, už dříve zmíněných, drahých oblecích, někdy posetými opravdovými diamanty, někdy jen čistě černé, což je snad nejčastější barva, kterou nosí. Avšak když je trochu tepleji, oblečenou má jen svou oblíbenou košili zastrčenou v jeanových kalhotách, s vyhrnutými rukávy až k loktům. Jinyoung vždy vypadá velmi sebejistě a sevědomě, skoro jakoby světu dával najevo, že si je vědom, že je vlastníkem pohledné tváře i těla.

Obrázky:


Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru