Share
Goto down
avatar
Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 24. 10. 17
Zobrazit informace o autorovi

Sebastian Blackwood

za Wed Oct 25, 2017 12:36 am
Nick hráče: Cora
Jméno postavy: Sebastian Blackwood
Věk postavy: 18 let
Pohlaví postavy: Muž
Rasa: Vlkodlak
Povaha:
Nejlépe by se dal popsat jako nenapravitelný svůdník, který má rád výzvy a často se pouští do věcí bez toho, aniž by si je předem rozmyslel. Využívá svůj šarm, aby se dostal blíže k ženám a mohl se tak těšit z jejich přítomnosti. Rád flirtuje, ale na vážnější a trvalý vztah nemá pomyšlení, alespoň prozatím. Pokud by však našel někoho, kdo by mu byl sympatický a navíc by strpěl i jeho nálady, dokázal by se docela dobře zklidnit. Pro svou vyvolenou by udělal cokoliv, pokud by to samozřejmě bylo v reálných mezích. Vždy a všude jedná přímočaře, říká rovnou to, co si myslí, i když ne vždy je to právě dobře. Na svůj věk se často chová jako puberťák, ale ani v nejmenším mu to nevadí. Nezkazí žádnou srandu a málokomu se povede ho naštvat. Prakticky po celé dny je dobře naladěný, avšak nenechte se zmást, povětšinou je to přetvářka. Stačí jen málo, například nemístná poznámka a Sebastian neváhá rozdávat pěsti. Rváč, přesně takový je. Právě díky tomu měl několikrát zlomený nos, roztržené obočí a podobně. Samozřejmě to byly spíše začátky, kdy nevěděl, co přesně dělat. Nyní je však v pěstních soubojích velmi dobrý. Pokud by se mu někdo rozhodl rozkazovat či nařizovat, co přesně má dělat, tvrdě by narazil. Seb se nikdy nenechal od nikoho ovládat a nemá v plánu něco na této věci měnit. Je poměrně samotářský, ale společností nepohrdne nikdy. Občas navštíví některý z barů či jiných podniků, aby nasbíral nové známostí. Když mu kolem dvanácti let, hrál s jednou místní kapelou na bicí, to je však již minulost a ani netouží se k tomuto koníčku vrátit. Nebyli nejlepší. Popravdě, byli nejspíš přímo hrozní, ale nikomu to nevadilo. Asi jako každý muž má i Sebastian zálibu v autech, motorkách a podobných silných strojích. Neustále touží po adrenalinu a podniká nejrůznější akce, při kterých jde mnohdy i o holý život. Má rád horolezectví a dlouhé túry napříč nedotčenou přírodou. Při takových se dá snadno narazit na zástupce fauny i flóry, kteří jsou ohroženi a jen málokdo je kdy viděl na vlastní oči. Rád si poslechne kvalitní hudbu, ale za znalce se nepovažuje. Mezi jeho slabosti patří zejména Cordelia. Jeho dvojče, které je sice stejně staré jako on, ale pořád pro něj bude ta mladší, roztomilá sestřička. Ačkoli je dívka, rozumí si přímo výborně. Pošťuchovali se, hráli si spolu a podobně. Jejich vztah je přímo ukázkový. Velká krize však přišla v období, kdy do jejich života vstoupilo další děvče. Lili, příliš aktivní zrzka, která jeho Coru ochránila ve chvíli, kdy to nedokázal on sám. To si nikdy neodpustil. Nicméně, Lili a Cora se postupně staly nejlepšími kamarádkami a Sebastian to nesl těžce. Ano, stále mohl mít Coru pro sebe, ale už ne tak často, jako tomu bývalo dřív.
Minulost:
První. Ach ano. Fakt, že se Sebastian narodil jako první z dvojčat své sestře velmi rád a často předhazuje. Sice je jejich rozdíl pouze v řádkách minut, ale to mu nebrání v tom, aby si hrál na toho staršího a více vyspělého. Což mu vydrželo vlastně do dnes, když se to tak vezme. Dětství stejně jako dospívání bylo vcelku bezproblémové. To by vám zcela jistě řekl Sebastian, avšak jeho rodina má jiný názor. Jako obyčejní lidé to neměli zrovna nejlehčí, avšak dokázali si poradit. Vždycky to tak bylo. V tomto mihotavém oblaku představ si Seb žil. Kolem šestého roku však poprvé okusil, jaké to je, když vás druzí nemají rádi jen pro to, jací nebo kým jste. Ne na vlastní kůži, avšak Cora si něčím takovým prošla. Bohužel, ten den tam pro ni Seb nemohl být, aby dal těch uličníkům za vyučenou. V ten den jim do života vstoupila Lili. Zrzka, která jeho malou Coru ochránila. A postupně si ji taky ukradla sama pro sebe. Pro Sebastiana to nebylo nic příjemného. Nového vetřelce do jejich rodiny neměl ani trochu v lásce. Právě díky tomu, o pár let později, se rozhodl zakročit. Jednoho večera přišel na to, že Lili přespává v sestřině pokoji. Samozřejmě to šel hned říct rodičům s doufáním, že se té holky z děcáku zbaví. Bohužel se stal pravý opak. Rodiče jsou holt až moc benevolentní, tak to je. Četné výstřelky a problémy, kterými si Seb vybíjel vztek eskalovaly v to, že ho vyhodili ze školy. Zbytek studia si odbyl doma, protože neumětela z něj rodiče v žádném případě mít nechtěli. Přesuneme se po pomyslné časové přímce až do minulosti teprve nedávné, datované zhruba měsíc či dva zpátky. Nyr, obvykle poklidnou zemi, dostihly vyhrocené nesrovnalosti, kdy se nejrůznější obyvatelé města uchýlili ke zbraním. Jak už to tak bývá, horké hlavy dělají své a došlo i na střelbu. Neviděl, co se stalo s jeho sestrou, avšak považoval za svou povinnost pomoci všem zasaženým, kteří byli okolo. Sám utržil zranění pouze do ramene, které sice bolelo jako čert, ale smrtelné nebylo. Ani poté, co všechno utichlo, však Coru nikde nenašel. Vydal se tedy domů v domnění, že třeba bude tam. Nebyla. Jejich dům však stál na okraji lesa, což ho vedlo k nápadu, že by mohl prozkoumat i ten. Šílený nápad, říkáte si, ale tehdy mu to moc nemyslelo. Již dávno se setmělo a teprve na mýtině, ke které se dostal, mu došlo, že měsíc je zrovna v úplňku. Před kterým jej rodiče varovali, aby byl ostražitý. Inu, štěstí mu nepřálo a oslabeného jej napadl vlkodlak. Šlo o jediné kousnutí, které však svůj účel splnilo. Dalšího dne jej vyhledala, jak později zjistil, jedna z místních smeček. Vybrali si jej pro jeho sílu a neohroženost. Snad jen díky těmto kvalitám a píli se vyšplhal až na post bety, pravé ruky vůdce smečky. Za celou tu dobu, ani s novými schopnostmi, však nebyl schopen Coru najít. Snažil se, samozřejmě, ale bez výsledku.
Schopnosti:
- Jeho primární schopností je možnost libovolně ovládnout tělo i mysl kteréhokoliv malého živočicha, který se v lese nachází. Pojmem malý se myslí cokoliv velikosti zajíce a menší. V žádném případě nedokáže ovládnout lišku, medvěda a podobně. Na druhou stranu na již zmíněného zajíce je jeho schopnost perfektní. Je rovněž spojená s tím, že dokáže vidět očima daného zvířete. Tato schopnost má jednu velkou nevýhodu. Pokud ji využívá, musí být ve stavu absolutního klidu, takřka meditace. V těchto chvílích ztrácí veškeré schopnosti jako vlkodlak (přeci jen je nyní obyčejným zvířetem), tudíž je velmi snadné na něj zaútočit.
- Je výborný stopař. Vlkodlak jako takový může být povznesený nad něco tak podřadného, jako je stopování, ale pro něj to neplatí. Dle pachu na oblečení či osobní věci dokáže vystopovat kohokoliv. Až na jednu jedinou osobu, na kterou jeho schopnost jednoduše nefunguje.
Vzhled:
Sebastian je ke svému věku vyšší, sportovní postavy. Ta u druhých většinou budí patřičný respekt. Kdo by se taky chtěl zahazovat s týpkem, který vypadá na to, že by vás dokázal složit s jednou rukou zavázanou za zády. Obličej je oválný s výraznou čelistí, pod tmavým obočím se schovávají dvě pomněnkově modré oči, ve kterých téměř vždy pohrávají jiskřičky ať již nadšení nebo jako předzvěst nějaké neplechy. Spíše druhá možnost v různém měřítku, jak je mu známo. Od téměř nepatrných neplech až po skutečně rozsáhlé plány. To je celý Sebastian, pořád musí něco vymýšlet. Co se obličeje dále týká, tvoří ho i širší, krátký nos. Nakonec pak plné. leč nikterak výrazné rty, na kterých téměř vždy pohrává drzý úsměv. Vlasy má trochu delší, což vůbec není naškodu. Pokaždé je však má dokonale upravené, na tom si dává patřičně záležet. Jednoduše se nestane, že by uplynul den, kdy by měl vlasy jako vrabčí hnízdo. Nepovažuje se za toho, jenž by přehnaně pečoval o svůj vzhled a zaobíral se každým detailem. Krom vlasů jde všechno tak nějak z kopce. Jemu to však víceméně prochází na jedničku. Vesměs nosí volnější věci tmavších a nenápadných barev. Nerad vyčnívá z davu či je nějak výstřední. Rád zapadne do kolektivu, jelikož schopnost infiltrace je pro něj velmi důležitá.
Obrázky:

avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 19
Zobrazit informace o autorovihttp://forbiddenlands.forumotion.eu

Re: Sebastian Blackwood

za Wed Oct 25, 2017 4:43 pm
POVOLENO!

Pěkné ^^
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru