Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 19
Zobrazit informace o autorovihttp://forbiddenlands.forumotion.eu

Motel Omelas

za Sat Nov 04, 2017 1:32 pm


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 04. 11. 17
Zobrazit informace o autorovi

Re: Motel Omelas

za Wed Nov 08, 2017 4:44 pm
<< Město a městské části

Ve městě se Shax rozloučila s Corou a Mattiasem a vydala se konečně najít nějaké místo, kde by mohla přenocovat. Stačilo jí cokoliv, co mělo střechu a bylo tam teplo, no, zdálo se, že ve městě moc nepochodí. Hostince nebo hotely byly buď plné nebo dávno zavřené, protože už bylo pro lidské obyvatele pozdě v noci. Shax se jejich časem nepotřebovala řídit, avšak pokoušela se přizpůsobit, aby nevyčnívala z řad.
Když už ani nedoufala, že se jí poštěstí, konečně na kraji města narazila na motel. Stál u velké hlavní silnice, která do města vedla, takže to do centra měla pěkný kousek cesty, ale to nevadilo. Alespoň, že něco nakonec našla. Motel zvenčí nevypadal nijak vábně, no, naštěstí nebyl ani jeden z těch nejhorších. Možná byl Shaxin pohled také ovlivněn dosavadním luxusem, který měla vždy na dosah ruky. Každopádně nakonec prošla dveřmi a na recepci se ubytovala na týden. Prozatím. Doufala, že do té doby se stihne rozmyslet, jestli má cenu tady zůstávat a hledat si byt nebo ne. Její pokoj... byl alespoň uklizený a čistý, když už nic jiného. Zahrnoval kovovou rozvrzanou postel, noční stolek, umyvadlo se zrcadlem a skříň. Koupelny byly bohužel společné. Shax si povzdechla, hodila svůj těžký batoh do rohu místnosti a svalila se na postel. Založila ruce za hlavou, pohled zabodla do bílého stropu a přemýšlela o všem, co se jí stalo a jestli to vůbec bylo dobré rozhodnutí, opustit Peklo.
Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 04. 11. 17
Zobrazit informace o autorovi

Re: Motel Omelas

za Sun Nov 19, 2017 8:35 pm
Nakonec z toho všeho usnula, aniž by si to uvědomovala. Prostě zavřela oči a ono to nějak samo přišlo. Když se probudila, byla mírně znuděná a otrávená. Nevěděla, jestli má vůbec cenu se tu zdržovat a plýtvat penězi na zaplacení tohohle pokoje. Vstala z postele a opláchla si tvář v umyvadle, aby nevypadala jako vyoraná myš, až půjde ven. Zdejšímu zabezpečení úplně nedůvěřovala, takže své nejcennější věci si hodila do batohu a ten na záda. Pohledem naposled zkontrolovala pokoj pohledem, vyšla na chodbu a pečlivě zamkla. Opravdu by nerada, kdyby jí někdo okradl. Pak se vydala k východu a k městu.

>> ulice hlavního města Nyru
Sponsored content

Re: Motel Omelas

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru