Forbidden Lands RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní Kecárna

+6
JinYoung Ryu
Jessie Downrider
Sebastian Blackwood
Cordelia Blackwood
Lili Crow
Nalien
10 posters
Goto down
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Mon Oct 23, 2017 7:18 pm
No nevím, jestli jsou tady nějak převzatí, prostě upíři. Na slunce by neměli ale myslím že si určitě umí poradit Very Happy Typičtí upíři prostě Very Happy
Cordelia Blackwood
Cordelia Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 22. 10. 17
Age : 25

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Mon Oct 23, 2017 7:24 pm
Dobře, chňápu Very Happy
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Mon Oct 23, 2017 11:39 pm
Klidně taky pomohu adminovat, regu píšu. Jinak co takhle Day Rings pro upíry? Prostě díky prstenu od čarodejnice mohou chodit na slunce a nepálí je, avšak pro oči bude nepříjemné. Klidně bych tsepsala i rasy mám roupy. O.o Komu by se to nelíbilo tak by si mohl dát že ten prsten nemá a na slunce by nemohl. Smile
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 1:36 am
Asi vyhodím telefon z okna. 2 a půl hodiny sem psala registraci a při nahrávání souboru se smazala.  Evil or Very Mad /někdo potřebuje obejmout/
Cordelia Blackwood
Cordelia Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 22. 10. 17
Age : 25

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 10:09 am
Pevně ji obejme
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 4:08 pm
Thanks babe. /Hug her/
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 5:48 pm
To je mi tě líto :0 Ale konečně jsem doma! Jen si spočnu a na všechno se pustím, včetně toho adminování Wink)
Cordelia Blackwood
Cordelia Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 22. 10. 17
Age : 25

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 5:53 pm
Vítej zpátky!!!
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 6:05 pm
Poslala jsem Regu Smile Vítej Jin Smile
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 6:46 pm
Hehehe, vidím, že už je povolená, ale kouknu na ní taky, abych si početla ^^ Jak jste se měly?
Cordelia Blackwood
Cordelia Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 22. 10. 17
Age : 25

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 6:54 pm
Podívej :3
Naprosto skvěle ^^ super den to byl. Co ty?
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 6:54 pm
Klidně počti budu ráda za názor Smile já se mám relativně fajn, jen jsem nespala takže jsem vzhůru už 48 hodin.. ale byla jsem si koupit novou postel plus mám objednaný stolek nový, takže se těším. Co ty? Smile

Měla bych na tebe velkou prosbu, nepovolila by jsi my love(Cordelii aka Coře) aby si udělala ještě registraci brášky? Hodilo by se nám to do story. Smile Už máme totiž něco vymyšleného a rády by jsme třeba zítra s ním zahráli s tím že by jsme dali hru Lili a bráška Cor. Very Happy
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 7:29 pm
Kde se nám toulá Jin? O.o
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:00 pm
Promiň, bylo mi trochu špatně, takže bylo velmi akutní jenom si lehnout, kroutit se a prosit Ódina o slitování Very Happy Jinak registrace je pěkná ^^ A spát bys měla, sice je sranda, že to říkám zrovna já, komu v noci z jakéhosi důvodu spát vůbec nejde, i když spánek je moje nejmilovanější činnost, ale tělo potřebuje odpočinek, takže mi tě je líto, ale nový nábytek je fajn, taky už mám v úmyslu konečně něco dělat se svým prostorem no Very Happy Klidně bych povolila, pokud bude aktivní za obě, tak bez problému Wink
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:03 pm
Tak hlavně at' ti je lépe. Smile A děkuji moc :3 zvažuju ještě jednu postavu sama, jen ještě přesně nevím jakou.. Smile S tím spánkem souhlasím, taky ho miluju ale někdy to prostě nejde ani když sebe víc chceš.. a já blbá si dnes ještě vzala na nákupy postele podpatky.. ted' mě bolí koleno. Už se těším až do té postele zalehnu! Ale vím že dnes asi taky neusnu i když se asi o to pokusím. Smile
Cordelia Blackwood
Cordelia Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 22. 10. 17
Age : 25

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:04 pm
Whoop, whoop
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:07 pm
Bude Coltonek! :3
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:10 pm
No je mi trochu líp, děkuju ^^ Jasně, však mě nevadí, když má někdo víc postav, ať si má kdokoliv kolik postav chce, jenom jediné přání, aby obě postavy byly aktivní O:) No, podpatky jsou super věc, ale já se na tom asi nikdy nenaučím chodit a za ty bolesti mi to asi nestojí Very Happy Takže #teniskyforever ^^ Znám ten pocit, taky celou noc proležím a je mi skoro až do breku, jak moc bych chtěla usnout a vím, že druhý den budu někde do půl šesté, a to mě ještě vynervuje, takže pak nespím ještě víc Very Happy Zvláštní, že mi to začalo teprve nedávno, no ale furt se mě ta nespavost drží jak blecha, za tak čtyři týdny mám naspáno opravdu málo a mám pocit, že mi z toho každou chvílí šibne Very Happy >.<
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:14 pm
Hele to až moc dobře znám. Jenže já trpím poruchou spánku už od osmé třídy ze základky což už je pěkná řádka let. Co přesně tě bolelo/bolí? Třeba ti budu moct poradit, páč mě věčně něco je díky oslabené imunitě. Ted' mě například zlobí žaludek a ledviny(mám zánět) a asi mám i chřipku-_-" Tenisky jsou nejlepší! Ale babi at' se prej vyfiknu ale vyplatilo se to docela pěknej prodavač po mě házel okem Very Happy Bývá to tak že čím víc chceš spát tím méně ti to jde Very Happy
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:19 pm
Tak to bych opravdu nechtěla, pro mě je spánek důležitější než jídlo, přátelé, všechno Very Happy No, už pár dní mám nějaké divné křeče v břiše a není to z ničeho, o čem bych věděla, a dneska to je dost zlé, asi jsem to i trochu pozlobila, když jsem celý den chodila po Polsku z kopečka do kopečka a po schodech Very Happy No vidíš, jak se ti to hodilo, já se ale naštěstí nemám pro koho vystrojovat, jelikož vlastně jakože mám, ale pro něho se už ani nepotřebuji vystrojovat, protože už je to fáze, kdy je ti to prostě jedno Very Happy nejlepší fáze, protože jsem na všechno hrozně líná ^^ Very Happy a je to pravda, ale dneska jsem opravdu hodně unavená, takže snad usnu :3
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Tue Oct 24, 2017 9:33 pm
Hele a nejsou to žaludeční vředy? Smile Já se taky nemám pro koho strojit, budu forever alone i když mi na vzhledu nezáleží. I když bych děsně chtěla nějakého ute nerda nebo nerdku. :3 Prostě babi řekla že mám vypadat jako člověk a povedlo se ale jsem mrtvá. Sad A jestli chceš sepíšu ti něco o rasách plus další věci na web pokud nebudu moct spát Smile
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Wed Oct 25, 2017 4:42 pm
Tak ty to snad nejsou, spíš něco ve střevech, snad ne žádný parazit, no Very Happy Určitě nebudeš, pokud jsem to zvládla já, tak i každá baba jaga, což si o tobě nemyslím Very Happy No jestli se ti chce psát, tak můžeš, já teď dojela domů tak se pustím do adminování ^^
Sebastian Blackwood
Sebastian Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 24. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Wed Oct 25, 2017 4:50 pm
Bré odpoledne ^^
Lili Crow
Lili Crow
Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 22. 10. 17

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Wed Oct 25, 2017 4:54 pm
Jin super! Smile Klidně založím nějaká místa, dám fotky plus k nim něco napíšu Smile

Lásko <3
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Wed Oct 25, 2017 5:45 pm
Pardón, barvila jsem si vlasy :3 zdravím zdravím ^^
Sponsored content

Hlavní Kecárna - Stránka 4 Empty Re: Hlavní Kecárna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru