Forbidden Lands RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
JinYoung Ryu
JinYoung Ryu
Admin
Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 21. 10. 17
Age : 25
http://forbiddenlands.forumotion.eu

Ulice hlavního města Nyru Empty Ulice hlavního města Nyru

Sat Nov 04, 2017 1:47 pm
Ulice hlavního města Nyru Tumblr_n0bl8cgo8r1sylyrso6_1280
avatar
Shax the Shadow
Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 04. 11. 17

Ulice hlavního města Nyru Empty Re: Ulice hlavního města Nyru

Sun Nov 19, 2017 8:41 pm
<< motel Omelas

Nakonec se zase jen bezcílně toulala městem a doufala... v co vlastně doufala? Že na někoho narazí? Najde pěkný obchod a něco si koupí? Konečně ji něco zaujme natolik, aby ji to rozveselilo? Od rána neměla moc dobrou náladu, protože nevěděla, co tady dělat. Potkala zatím jen upírku a toho jejího kluka, ale jinak nic. Ani nevěděla, jestli na ně chce narazit znovu. Pokrčila rameny a opět našla jednu pekárničku, kde si koupila něco k snědku, protože už začínala mít hlad.
Nakonec došla k jednomu mostu, nejspíš na hlavní ulici. Chodila zde spousta lidí, kteří většinou někam pospíchali. Tohle Shax nikdy nechápala, neustále se za něčím honili a ani na chvíi si neoddechli. Jen pozvedla obočí, opřela se o zábradlí na mostě a sledovala klidně tekoucí vodu.
Mattias
Mattias
Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 29. 10. 17
Age : 23

Ulice hlavního města Nyru Empty Re: Ulice hlavního města Nyru

Sun Nov 19, 2017 8:49 pm
Když bylo po všem odešel a vzpomnel jsi že má trenovat ty detí vyšel do hlavního bloku odeml dveře doja a šel tam jako vždy s klidným výrazem . Deti se už na mne tak tešili že jsesem si to užíval. sebral jsem si meč a dal ho do svého krytu potom som povedal: dneska si dáte zápasy jeden na jedneho. //A ukážete my vo vás čo je chcem vidieť nadšenie// tak poďme na to povedal som s uplným kludom ako by som zabudol čo sa včera stalo , nezabudol som len som potreboval na to čím skor prestal myslieť
avatar
Shax the Shadow
Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 04. 11. 17

Ulice hlavního města Nyru Empty Re: Ulice hlavního města Nyru

Sun Nov 19, 2017 9:19 pm
Po chvíli se od zábradlí odlepila a rozhodla se jít dál, protože voda už ji začínala nudit. Smutné bylo, že se tu nic nedělo, a to Shax slyšela, že zde žije tolik různých kreatur a podivínů, o kterých lidé nemají ani tušení. Jenže ti se nějspíž sbalili a šli někam do háje, protože takhle klidné město jí k těm klepům nesedělo. No nic, čas jít dál, pomyslela si a vydala se ulicí do míst, která zde ještě nenavštívila. Doufala, že po cestě se alespoň trochu naladí do své normální nálady a přestane být tak... unuděná. Vlastně vůbec netušila, kde se to v ní bralo.
Mattias
Mattias
Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 29. 10. 17
Age : 23

Ulice hlavního města Nyru Empty Re: Ulice hlavního města Nyru

Sun Nov 19, 2017 9:24 pm
Deti bojovali nadšene a boli z nich videt pozitivné naladení . Dobře na dnes to stačí zítra si dáme protiútoky . řekl když odešel videl Shax kteá se vydalavala nekam znudene rozhodl jsem se že ji zastavím tak k ní dobežím // nazdar co tu deláš takhle znudene ?? // potom se ale porozhlédnu aaaa jo chápu nuda //řeknu s usměvem . PAk se mi ale vnukne do hlavy nápad // Poslyš nedávno sem s mojí holkou objevil místo když sme ješte nebyli spolu myslím že by se ti tam mohlo líbit //zakřením se . // Nakonec přece jen taky jsem dost znudený tohle místo je pro mne až dost klidné nekdy vlastne často// zasměju se.
Sponsored content

Ulice hlavního města Nyru Empty Re: Ulice hlavního města Nyru

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru